MAL | 25.07.2022 15:02 aktualizacja 02.08.2022 13:44
https://dziwnowek.net.pl/atrakcje/inne/magiczny-domek-„do-gory-nogami”--pobierowo

Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo

Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo

Zawrót głowy, przynajmniej u dorosłych, murowany! Świat odwrócony do góry nogami- to dla dzieci przysłowiowy młyn na wodę. Słowem będą zachwycone! A dorośli? Oni będą chodzić od „ściany do ściany”, ledwo utrzymując równowagę:-). W Magicznym domku zmysły szaleją, a znany nam porządek świata zmienia się nie do poznania: na piętrze mamy parter, na parterze-piętro, na suficie- stół, krzesła i kanapa. Tu nic nie jest tak jak być powinno!

Wizyta w Magicznym Domku przenosi nas do świata iluzji i złudzeń, a magia przez chwilę jest na wyciągnięcie ręki.

Czy warto odwiedzić Magiczny domek?

Cóż, wszystko zależy od tego co lubimy. Jeśli potraktujemy domek jako ciekawostkę, to oczywiście można. Chociaż atrakcja nastawiona raczej na dziecięcą publiczność niż na dorosłych i nie jest to „must see” jakie musimy zobaczyć w życiu:-). Dzieci oczywiście będą miały ubaw „po pachy”, ale „starszaki” wyjdą z domku raczej z bólem głowy i rozszalałym błędnikiem.

Adres: ul. Grunwaldzka 35; 72-346 Pobierowo; więcej informacji pod nr tel. +48 504-014-479

Czynne codziennie od 10:00 do 20:00

Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo Magiczny domek „do góry nogami”- Pobierowo
Zobacz również najnowsze artykuły:
Sprawdź noclegi: