MAL | 24.08.2022 23:14 aktualizacja 25.08.2022 15:13
https://dziwnowek.net.pl/atrakcje/pobierowo/park-linowy-gabon---pobierowo

Park linowy Gabon - Pobierowo

Park linowy Gabon - Pobierowo

Park linowy Gabon w Pobierowie, usytuowany jest przy wysokim klifie, obok zejścia na plażę pośród wysokich nadmorskich sosen. Do wyboru mamy 9 tras o różnym stopniu trudności. Jak w każdym parku, są też instruktorzy, którzy przeprowadzają szkolenie dla każdego nowoprzybyłego uczestnika oraz służą pomocą, gdy komuś zabraknie sił albo dopadnie go lęk wysokości.

Park linowy to rozrywka uwielbiana przez większość dzieciaków, tych młodszych i starszych, tak że nawet nie trzeba szczególnie zachęcać do takiej formy spędzenia czasu bo same się o nią dopominają:-).

Adres: Park linowy Gabon, zejście na plażę przy ul.Kawalerskiej, Pobierowo.

Warto dodać, że to najbliżej położony Park linowy od Dziwnówka. Pojawiające się na różnych stronach informacje o parku linowym w Dziwnowie są nieaktualne. Park linowy w Dziwnowie został zamknięty już jakiś czas temu.

Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo Park linowy Gabon - Pobierowo
Zobacz również najnowsze artykuły:
Sprawdź noclegi: