MAL | 07.06.2022 23:24 aktualizacja 25.07.2022 12:18
https://dziwnowek.net.pl/atrakcje/wrzosowo/baltycki-park-dinozaurow

Bałtycki Park Dinozaurów

Bałtycki Park Dinozaurów
Jedną z głównych atrakcji okolic Dziwnówka i Wrzosowa jest Bałtycki Park Dinozaurów. To miejsce, które zapewni nie tylko dzieciom, ale również i dorosłym całodzienną rozrywkę. Jako, że celem Parku jest przybliżenie milusińskim i ich opiekunom wiedzy o czasach sprzed milionów lat- "spotkamy" tu najbardziej znane nauce dinozaury w swych naturalnych rozmiarach. Jest to wyjątkowa okazja by dzieci przekonały się o potędze i wielkości tych prehistorycznych gadów. Oprócz figur dinozaurów, na terenie Parku spotkamy również jak najbardziej prawdziwe zwierzęta, począwszy od tych najmniejszych typu: kury, króliki (które wolno biegają i jak mają ochotę to pozwalają się pogłaskać), po te większe jak: owce, kozy, a nawet strusie!

Na miejscu jest też bar, gdzie można kupić coś do zjedzenia na ciepło. Oczywiście nie może zabraknąć również stoiska z pamiątkami!

Ponadto na milusińskich czeka tor przeszkód, dmuchaniec do zjeżdzania, trampolina. Dodatkową atrakcją jest ciuchcia, która zabierze nas w przejażdżkę po Parku.

Adres: Wrzosowo 2, 72-400 Wrzosowo

Czynne cały tydzień w godzinach 10-18.00

Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów Bałtycki Park Dinozaurów
Zobacz również najnowsze artykuły:
Sprawdź noclegi: